top of page

YogaUni Mentorluk Programı detayları açıklandı 😍

Kasım ayı sonunda baslayacak olan YogaUni Mentorluk Programını, 200 saatlik Temel Egitimde oldugu gibi yine Alexis ile birlikte veriyoruz.


Mentorluk Programı minimum 200 saatlik Temel Yogada Uzmanlasma Egitimi almıs tum uzmanlara açık, eger 200 saatlik egitiminizi YogaUni ile, benimle veya Alexis ile almadıysanız, hiç sorun degil. Programa katılabilirsiniz.


Bir yoga uzmanının deneyimlenme sürecinde ders vermenin yadsınamaz bir önemi var. Mentorluk programına katılanlardan ders hazırlamalarını, derslerini vermelerini bekleyecegiz ve bunun için de hem spesifik ödevler alacaklar, hem de ortam bulacaklar.


İlk egitimini tamamlayıp heyecanla ders vermek icin yola çıkan taze uzmanların ilk yoga ögretme deneyimleri genellikle yoga ögrencileri ile degil, daha önce hiç yoga yapmamıs yakın çevrelerindeki es-dostları ile oluyor. Ve bu deneyimler, yoga uzmanlarını pisiriyor, bilgi ile donatıyor ve hızla gelismelerine çok fayda saglıyor. Yoga Uzmanları herhangi bir yoga stüdyosundaki yoga ögrencilerinden duymayacakları sorular ile karsılasıyor, deneyimsiz bedenlerin spesifik ihtiyaçlarını karsılama sınavından geçiyor, ve kendi yoga uzmanlıkları kadar taze yoga ögrencilerine ders verirken, ögrencilerinde uyandırdıkları farkındalıkla paralel açılan derin bir uyanıs yasıyorlar.

Bu süreçte onları destekleyecek, ögrenmelerine ve gelismelerine destek olacak, onları besleyecek mentorlarının olması, sürecin gerilimini ortadan kaldırırken, ögrenme ve gelismelerine çok daha alan açılmasını saglıyor.


Bu mentorluk programının içerisinde katılımcı yoga uzmanlarının ders vermeleri ve geri bildirim almalarının haricinde isleyecegimiz destekleyici konular olacak.


Program içeriginin genel baslıkları söyle;

- Yoga Ögretme Tekniklerinde Derinlesme

- Elle Yönlendirme Teknikleri

- Islevsel Anatomi

- Yoga Dersleri verme

- Yoga Derslerine Asistan Uzman olarak katılma,

- Gözlem, Geri Bildirim ve Ödevler.


Katılımcı Yoga Uzmanları ile 5 bulusma tarihimiz var,

25 Kasım 2018

8 Aralık 2018

6 Ocak 2019

9 Subat 2019

3 Mart 2019


Program ücreti : 2,200 TL +KDV 

YogaUni 200 saatlik Uzmanlık Egitimi Sertifikası olanlar için ücret : 2,000 TL +KDV

Depozito : 500 TL +KDV (Geri ödemesiz)

Son kayıt tarihi : 5 Kasım 2018 Bu program aynı zamanda YogaUni 500 saatlik Yoga’da Uzmanlasma Programının bir bölümüdür. Eger 200 saatlik egitiminizi farklı bir okul/uzmandan aldıysanız, ama YogaUni 500 saatlik egitimini tamamlayarak bir YogaUni uzmanı olmayı arzu ediyorsanız, bu egitime katılarak 500 saatlik egitiminize saydırarak devam edebilirsiniz.


Daha detaylı bilgi almak, ya da dogrudan kayıt yaptırmak isterseniz Etkinlikler sayfasında YogaUni Mentorluk Programı linkine tıklayarak kayıt olabilir, veya info@yogauni.com adresine bir e-posta göndererek bilgi alabilir, veya kaydınızı yaptırabilirsiniz.

19 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


Ws kurmak
bottom of page